TwitterFacebook

Premier Mateusz Morawiecki z gospodarską wizytą w Mlekovicie

W piątek 12 stycznia Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Spółdzielnię Mleczarską Mlekovitę. To pierwsza tego typu wizyta nowego premiera w Wysokiem Mazowieckiem. Odwiedziny poprzedzi spotkanie z rolnikami (dostawcami mleka),  w ich gospodarstwach. 

To ważne wydarzenie dla MLEKOVITY. Cieszę się że w tak krótkim czasie od zaprzysiężenia na Prezesa Rady Ministrów pan premier Mateusz Morawiecki zauważył mleczarstwo jako gałąź, która ma duży potencjał – powiedział portalowi wzasiegu.pl Dariusz Sapiński, prezes Grupy MLEKOVITA. Dodał, że ta branża wciąż się rozwija i po zniesieniu kwot mlecznych ma szanse stać się motorem napędowym gospodarki narodowej.  

MLEKOVITA to lider polskiego mleczarstwa i najcenniejsza marka sektora produkcyjnego, firma nowoczesna i innowacyjna we wszystkich obszarach swojej działalności. obecnie firma posiada 16 zakładów produkcyjnych, 30 własnych Centrów Dystrybucyjnych, w tym pierwszą w branży hurtownię Cash&Carry, oraz własną sieć detaliczną działającą pod szyldem MLEKOVITKA, a jej wyśmienite, najwyższej jakości produkty nabiałowe podbijają serca i podniebienia krajowych oraz światowych konsumentów od blisko 90 lat

red./promocja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *