TwitterFacebook

Regularnie okradali czyżewską „Biedronkę”

Sposób działania złodziei był prosty: podjeżdżali pod sklep samochodem i zostawiali w aucie kolegę, w tym czasie do sklepu wchodziły dwie osoby i brały towar, za który nie płacili omijając punkt kasowy. Według policji okraść w ten sposób mogli nawet kilka razy czyżewską „Biedronkę”.

Przestępcze trio 40-latek, jego 31-letnia koleżanka i 28-letni kolega zostało zatrzymane w Czyżewie na gorącym uczynku, a konkretnie podczas próby obrabowania dyskontu. Złodzieje byli do tego stopnia bezczelni, że w ciągu kilku dni próbowali okraść po raz kolejny ten sam sklep. Kobietę i jednego z mężczyzn zatrzymała ochrona sklepu, która dostatecznie szybko rozpoznała sprawców kradzieży sprzed kilku dni. Mężczyznę siedzącego w pojeździe ujęli w dalszej kolejności. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze z Posterunku Policji w Czyżewie, którzy zatrzymali sprawców kradzieży.

Póki co cała trójka usłyszała zarzuty dotyczące kradzieży. Złodzieje przywłaszczali „chodliwe” towary – kosmetyki, alkohole, artykuły chemiczne i spożywcze, które przewozili do jednego z wynajmowanych pomieszczeń na ternie powiatu wysokomazowieckiego. Dzięki szybkiej reakcji wysokomazowieckich kryminalnych utracone mienie w znacznej części zostało odzyskane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *