TwitterFacebook

Sukces Stowarzyszenia Kulturalnego Ziemi Czyżewskiej

Stowarzyszenie Kulturalne Ziemi Czyżewskiej otrzymało Wyróżnienie Wojewody Podlaskiego Bohdana Paszkowskiego w konkursie Inicjatywa Społeczna Roku w kategorii „Kultura i dziedzictwo narodowe” za projekt „nienaDĘTA MŁODZIEŻ”. Honorowy patronat nad projektem „nienaDĘTA MŁODZIEŻ” objęła burmistrz Czyżewa Anna Bogucka, która wspierała młodzież w trakcie trwania projektu oraz gorąco kibicowała wszystkim sukcesom i działaniom uczniów.

Inicjatywa została zrealizowana w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Czyżewie, którego Dyrektorem jest Katarzyna Kostro.

Celem konkursu „ISR” jest promowanie działań organizacji pozarządowych z województwa podlaskiego, które swoimi inicjatywami aktywizują społeczność lokalną, organizują przedsięwzięcia z myślą o najbliższym otoczeniu, promują zasady współżycia społecznego i przyczyniają się do rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.  

Dotację na realizację projektu stowarzyszenie otrzymało z programie „Równać Szanse” Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności, administrowanym przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *