RN
TwitterFacebook

Wysokie Mazowieckie. Bezlaktozowe produkty MLEKOVITY z Certyfikatem Dobrego Produktu

Linia produktów MLEKOVITY bez laktozy otrzymała Certyfikat Dobry Produkt, przyznawany przez Grupę PTWP (wydawcę magazynu „Rynek Spożywczy” oraz serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl oraz horecatrends.pl) najciekawszym produktom spożywczym, wyróżniającym się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną i regionalną recepturą, przeznaczonym na rynek detaliczny i HoReCa. Uroczyste wręczenie certyfikatów odbyło się 4 listopada w Warszawie, podczas Gali towarzyszącej XII Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

Wyboru 20 nagrodzonych firm i produktów dokonało grono uznanych ekspertów, szefów kuchni, influencerów kulinarnych oraz dziennikarzy zajmujących się tematyką spożywczą i kulinarną. Eksperci dokonali selekcji produktów zgłoszonych do konkursu w pięciu kategoriach. Linia produktów MLEKOVITY bez laktozy została uhonorowana Certyfikatem Dobry Produkt w kategorii Produkt Innowacyjny.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stale rozszerzamy nasz asortyment o kolejne nowości, w tym produkty wysoce innowacyjne. Dowodem na to może być fakt, że w ciągu trzech kwartałów br. MLEKOVITA wprowadziła na rynek 56 nowości w 9 kategoriach produktowych. Istotną część wśród nich stanowią produkty bez laktozy. Linia tych produktów liczy już 30 artykułów i będzie nadal rozwijanapowiedział Dariusz Sapiński, Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA.

Linia produktów MLEKOVITY bez laktozy obejmuje m.in. mleko, masło, jogurty w kubku i pitne naturalne i smakowe, ser sałatkowo-kanapkowy, serek wiejski, serki homogenizowane, sery w plastrach i w bloku, twaróg i śmietanę.

mat. nadesłany

11 komentarzy

 1. Kallina Odpowiedz

  Te produkty są świetne 😀

 2. Marcinek Odpowiedz

  Dobry produkt, to jest i certyfikat 😉

 3. Koralina Odpowiedz

  Mlekovita ciągle pruje do przodu, no niesamowite to jest

 4. kolo Odpowiedz

  super, że bezlaktozowe wyroby są teraz coraz łatwiej dostępne. dzięki mlekovita, zwłaszcza za serek wiejski bez laktozy, no sztos

  1. Mania Odpowiedz

   Kolo, to prawda, w każdym sklepie można dostać bez problemu. Mega na plus.

 5. 123 Odpowiedz

  super!

 6. Emilia Odpowiedz

  Ale mleka w proszku bez laktozy to się nie spodziewałam. 😉

 7. Irena Odpowiedz

  Ja to normalnie zaraz fanką Mlekovity zostanę 😀

 8. Grażka Odpowiedz

  jest jakość, to najważniejsze

 9. Perełka789 Odpowiedz

  Jeszcze nie próbowałam wszystkich, czas na testowanko 🙂 🙂

 10. mlekosz Odpowiedz

  pyyyychaaaa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × 4 =