RN
TwitterFacebook

Wysokie Mazowieckie. Mięsno-serowe przekąski od Mlekovity i Sokołowa [FOTO]

Grupa Mlekovita i Sokołów S.A. zdecydowały się na współpracę. Jej efektem są trzy przekąski mięsno-serowe, które właśnie pojawiły się na rynku. 

Szybkie i zdrowe przekąski, po które można sięgnąć w każdej chwili to właśnie propozycja z jaką wyszły obie firmy. Party Time, Wypasiony Duo Snack oraz Sokoliki Duo Snack to odpowiedź na aktualne trendy konsumenckie.

Na wielu rynkach, również w Europie Zachodniej, asortyment przekąskowy intensywnie się rozwija. Rosnącemu zainteresowaniu ze strony klientów odpowiada wzrost liczy przekąsek na sklepowych półkach. Zaobserwować można również zróżnicowane asortymentu, co jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów, którzy chętnie sięgają po nowości oraz cenią ciekawe połączenia smakówmówi Dariusz Sapiński, prezes Zarządu Grupy Mlekovita. 

Mlekovita oraz Sokołów to firmy o ugruntowanej, wysokiej pozycji rynkowej. Tradycja i nowoczesność to filary, które połączyły obie firmy.

Z prezesem Sapińskim znamy się od 20 lat i pora było coś razem zrobić. Te trzy przekąski to dobry zwiastun naszej współpracy podkreśla Bogusław Miszczuk, prezes Sokołowa. I nie próżnuje, podczas czwartkowej konferencji (27.06.) zaprezentował on opracowywany właśnie nowy rodzaj kiełbasy łączący w sobie mięso, warzywa oraz sery. Na razie nie wiadomo kiedy produkt trafi do sprzedaży. Póki, co w sklepach można znaleźć przekąski.

Przekąski mięsne i serowe w nowych połączeniach:

  • Party Time – to miks przekąsek, który tworzą: snack chorizo (kabanosy wieprzowe), snack z kolorowym pieprzem (kabanosy wieprzowe) oraz Przysmak Góralski mini (serowe kuleczki). To znakomita propozycja na spotkania towarzyskie.
  • Skoliki Duo Snack – połączenie kabanosków i paluszków serowych, stworzone z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych młodych konsumentów. Są pożywne (wysoka zawartość białka) i nie zawierają substancji dodatkowych, takich jak barwniki, glutaminian sodu czy fosforany. To produkty bezglutenowe. Dostępne są w dwóch rodzajach: kabanosek z dodatkiem indyka i paluszek serowy oraz kabanosek z dodatkiem cielęciny i paluszek serowy.
  • Wypasiony Duo Snack – kabanosy i paluszki serowe w czterech smacznych połączeniach: kabanos wieprzowy i paluszek serowy, kabanos peperoni i paluszek serowy wędzony, kabanos wieprzowy i paluszek serowy wędzony, kabanos peperoni i paluszek serowy z czarnuszką. Wszystkie są bezglutenowe, nie zawierają substancji dodatkowych, takich jak barwniki, glutaminian sodu czy fosforany. Dzięki wysokiej zawartości białka, mają dobrą wartość odżywczą.

Ciekawostką jest, że Sokoliki Duo Snack to produkt własny marki Sokołów, ale jest produkowany w centrali Mlekovity, natomiast Party Time oraz Wypasiony Duo Snack w zakładzie Sokołów.

To taki symbol tego, że na Mazowszu mamy Sokołów Podlaski, a na Podlasiu Wysokie Mazowieckiemówi z uśmiechem prezes Miszczuk. 

pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × one =