RN
TwitterFacebook

Wysokie Mazowieckie. Prowadził po pijaku. Do tego miał przy sobie narkotytki

Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę bmw. Jak się okazało, mężczyzna kierował po użyciu alkoholu, a w pojeździe miał amfetaminę. Kolejne narkotyki funkcjonariusze zabezpieczyli w domu 27-latka.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, w środę (11.11.) tuż przed 1 w nocy pełnili służbę na terenie miasta. Patrolując centrum miasta zatrzymali do kontroli kierowcę bmw. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna kierował po użyciu alkoholu. Chwilę później policjanci zauważyli w pojeździe foliowe woreczki z zawartością białego proszku. Mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego ukrył je w pudełku po papierosach oraz w portfelu. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina.

Kolejne narkotyki, kryminalni znaleźli w domu mężczyzny. W sumie mundurowi zabezpieczyli ponad 5 gramów amfetaminy. Mężczyzna stracił prawo jazdy, trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych. Za to przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Wysokie Maz. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen − ten =