RN
TwitterFacebook

Wysokie Mazowieckie: Zmiana organizacji ruchu na ul. Armii Krajowej i części ul. Plac Odrodzenia

Urząd Miasta Wysokie Mazowieckie poinformował, że od czerwca zmianie ulegnie organizacja ruchu na ul. Armii Krajowej i części ul. Plac Odrodzenia. Ma to związek z oddaniem do użytku nowego skrzydła pobliskiego przedszkola.

W związku z oddaniem do użytku nowego skrzydła Przedszkola Miejskiego Nr 1 „Świat Malucha” w Wysokiem Mazowieckiem i zwiększeniem ilości uczęszczających dzieci do ok. 300, od dnia 1 czerwca 2020 roku wprowadzona zostanie zmiana w organizacji ruchu na ul. Armii Krajowej oraz części ul. Plac Odrodzenia z relacji dwukierunkowych na jednokierunkowe z obowiązującym kierunkiem jazdy od ul. Ludowej w stronę ZUS. Część ul. Plac Odrodzenia, biegnąca od ul. Długiej do istniejącego osiedla bloków mieszkalnych pozostaje bez zmian, tj. ruch będzie się odbywał w obu kierunkach.

Wprowadzenie takiego rozwiązania podyktowane jest koniecznością wyeliminowania trudności związanych z wzmożonym ruchem samochodowym w obrębie przedszkola, gdzie parkujące pojazdy blokowały jedną stronę jezdni, uniemożliwiając swobodne wykonanie manewru wymijania.

UM Wysokie Mazowieckie

 

Armii Krajowej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 − two =