RN
TwitterFacebook

Czym grozi lekceważenie znaków drogowych? Kolizja z udziałem 3 aut [VIDEO]

Jak pokazuje zdarzenie zarejestrowane przez monitoring, nieprzestrzeganie podstawowych zasad ruchu drogowego może zakończyć się wypadkiem lub kolizją. Nagranie policjanci publikują ku przestrodze. Na szczęście w tym zdarzeniu nikomu nic poważnego się nie stało, ale nie wszystkie mają taki finał. Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów i rozsądek na drodze.

W ostatni weekend na skrzyżowaniu ul. Pułtuskiej z ul. Sikorskiego w Wyszkowie doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych. Interweniujący na miejscu policjanci ustalili, że odpowiedzialny za to zdarzenie drogowe jest 18-letni kierowca opla, który nie zastosował się do znaku drogowego nakazującego ustąpienie pierwszeństwa przejazdu. W efekcie kierowca doprowadził do zderzenia z audi i mazdą.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym sprawca został ukarany 6 punktami karnymi i mandatem.

Nie zapominajmy, że podczas jazdy odpowiadamy nie tylko za własne bezpieczeństwo, ale również osób z nami podróżujących. Policjanci apelują do wszystkich kierowców o szczególną uwagę, zachowanie rozsądku, a przede wszystkim o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. „Życie mamy tylko jedno, chrońmy je!!!”

KPP w Wyszkowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *