RN
TwitterFacebook

Dzień Kobiet można obchodzić codziennie, czyli koncert dla wyszkowskich seniorek

„Za zdrowie Pań”, „Ładne oczy masz” i wiele innych zaśpiewała męska reprezentacja chóru z Domu Dziennego Pobytu „Senior”, Zespół Pieśni i Tańca „Oberek” oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 podczas koncertu dla wyszkowskich seniorek. Wydarzenie zorganizowano w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”

Mimo iż od Dnia Kobiet minął prawie tydzień to wyszkowskie seniorki zostały wyróżnione jeszcze dzisiaj. Specjalnie dla nich, pod opieką Katarzyny Grzybowskiej, koledzy seniorzy przygotowali ucztę muzyczną. W te wydarzenie włączyła się też społeczność szkolna Szkoły Podstawowej nr 4. Uczniów do występu przygotowały Elżbieta Świderek i Ewa Nowak-Kowalska oraz Krzysztof Ślubowski.

Współpraca pokoleniowa, seniorów z młodzieżą, trwa od wielu lat. Zawsze wspominamy to dobrze, miło i przyjemnie. Stąd też pomysł na taki, tradycyjny już, koncert dla naszych pań – mówiła Dorota Wojtkowska, kierownik Domu Dziennego Pobytu „Senior”, działającego przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Wyszkowie.

Znane utwory, wiersze, popisy instrumentalne – to wszystko zaprezentowano dla najstarszych mieszkanek miasta. Drogie Panie głęboko wierzę, że nie będziecie żałowały, że musiałyście trochę zaczekać na nasze wspólne spotkanie mówił Leszek Marszał, naczelnik wydziału promocji w Urzędzie Miejskim. Wyszkowianki z pewnością nie żałowały, świadczyć o tym mogą owacje na stojąco. Świetny koncert. Piękny występ młodzieży, ale i panowie super śpiewali. A my razem z nimi! mówiły seniorki.

Oprócz występu artystycznego dla wszystkich kobiet przygotowano słodki upominek od burmistrza miasta.

MG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − 2 =