RN
TwitterFacebook

Mazda rozkręcona na części. Wyszkowscy policjanci wykryli „dziuplę samochodową”

Wyszkowscy kryminalni zlokalizowali i zlikwidowali dziuplę samochodową znajdującą się na terenie gminy Zabrodzie. Policjanci znaleźli części i podzespoły zdemontowane z różnych samochodów, w tym m.in. mazdy skradzionej na terenie Niemiec. Do sprawy funkcjonariusze zatrzymali i osadzili w policyjnym areszcie trzech mężczyzn.

Kryminalni z Wyszkowa w wyniku prowadzonych działań ustalili, że na terenie jednej z posesji w gminie Zabrodzie prawdopodobnie znajduje się dziupla samochodowa, gdzie demontowane są samochody pochodzące z kradzieży oraz części od tych pojazdów. Okazało się, że przypuszczenia policjantów były słuszne. W stodole gdzie prowadzony był przestępczy proceder kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli w trakcie rozbiórki mazdy 6 skradzionej kilka dni wcześniej na terenie Niemiec. Natomiast trzeci z mężczyzn pracował przy samochodzie dostawczym. W pomieszczeniu funkcjonariusze znaleźli również części i podzespoły zdemontowane z innych pojazdów.

Policjanci zatrzymali łącznie trzech mężczyzn w wieku od 28 do 33 lat. Dwóch z nich usłyszało już zarzut paserstwa, za który grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

KPP w Wyszkowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *