RN
TwitterFacebook

Policjanci po służbie pomogli nieprzytomnej i rannej kobiecie

W niedzielne popołudnie, w czasie wolnym od służby post. Hubert Prusinowski i st. post. Kamil Zasłona z wyszkowskiej drogówki zauważali na stacji benzynowej leżącą na ziemi, nieprzytomną kobietę z krwawiącą raną głowy. Natychmiast zareagowali i ruszyli z pomocą.

Na co dzień niosą pomoc na drodze pełniąc służbę w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie, ale jak sami mówią pomaganie innym nie ogranicza się tylko do godzin spędzonych w pracy. Za słowami wyszkowskich policjantów idą też ich czyny.

W niedzielne popołudnie, w czasie wolnym od służby post. Hubert Prusinowski i st. post. Kamil Zasłona zauważali na stacji benzynowej leżącą na ziemi, nieprzytomną kobietę z krwawiącą raną głowy. Natychmiast zareagowali i ruszyli z pomocą. Z relacji syna poszkodowanej wynikało, że kobieta wychodząc z auta straciła przytomność i uderzyła głowa w betonowe podłoże.

Policjanci widząc powagę sytuacji, natychmiast wezwali pomoc i do przyjazdu karetki pogotowia ratunkowego udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy przedmedycznej, m.in. opatrzyli ranę głowy, monitorowali funkcje życiowe, zatroszczyli się też o komfort termiczny. Po kilku minutach kobieta odzyskała przytomność, została przekazana zespołowi karetki i przetransportowana do szpitala, gdzie trafiła pod opiekę specjalistów.

KPP w Zambrowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *