RN
TwitterFacebook

Powiat wyszkowski: Pijany i bez uprawnień doprowadził do wypadku

Trzy osoby trafiły do szpitala na skutek wczorajszego (8.12.) wypadku drogowego w miejscowości Somianka. Kierujący BMW stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Był pijany.

W niedzielę, 8 grudnia, kilka minut po godz. 21 na drodze z Wyszkowa do Serocka w miejscowości Somianka doszło do wypadku drogowego, w którym poszkodowane zostały trzy osoby. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili wstępnie, że 33-letni kierujący bmw nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu, gdzie doszło do wywrócenia pojazdu.

W trakcie prowadzonych przez policjantów czynności okazało się, że 33-latek nie ma uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, a co grosze jest nietrzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila – informuje mł. asp. Marta Gierlicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie. 

Ponieważ zachodziło również podejrzenie, że kierujący może być też pod wpływem narkotyków, pobrano też krew do badania. Na miejscu wypadku policjanci znaleźli torebki z zakazanymi substancjami.

Poszkodowane osoby zostały przetransportowane do szpitala. Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśniają wyszkowscy policjanci.  

KPP Wyszków/ red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *