RN
TwitterFacebook

Powiat wyszkowski: Zaginiona 41-latka z Długosiodła odnaleziona

Policja w Wyszkowie prowadziła poszukiwania zaginionej 41-letniej Beaty Korczakowskiej. Mieszkanka Długosiodła ostatni raz widziana była 6 sierpnia br. Na szczęście kobieta się znalazła. 

Beata Korczakowska ma 41 lat, 171 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i zielone oczy.

W chwili zaginięcia ubrana była w spodnie i koszulkę na krótki rękaw koloru czarnego. Miała przy sobie czarną walizkę na kółkach.

Zaginiona ostatni raz była widziana 6 sierpnia około godziny 16:00, kiedy to wyszła z domu w Długosiodle i udała się na przystanek autobusowy. Kobieta wsiadła do autobusu i miała jechać do Warszawy w poszukiwaniu pracy. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Osoby posiadające informacje dotyczące aktualnego miejsca pobytu kobiety bądź szczegóły związane z zaginięciem proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wyszkowie pod numerami tel. 29 743 6200 lub 997.

Aktualizacja, godz. 12:

Policja w Wyszkowie prowadziła poszukiwania zaginionej Beaty , która ostatni raz była widziana w dniu 6 sierpnia 2019r w Długosiodle jak wsiadała do autobusu w kierunku Warszawy . Po tym fakcie kontakt z kobietą się urwał. Na szczęcie, wszystko skończyło się dobrze i kobieta powróciła do domu cała i zdrowa.

MG/KPP Wyszków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *