RN
TwitterFacebook

Wyszków: Będzie piąta kampania wyborcza burmistrza Nowosielskiego

Burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski potwierdził swoją kandydaturę o fotel włodarza miasta. Jest to dla mnie ważna decyzja, duże wyzwanie i odpowiedzialność – przyznał podczas dzisiejszej (24.08) konferencji prasowej.

„Dobry burmistrz” – pod takim hasłem wyborczym będzie kandydował w tegorocznych wyborach samorządowych Grzegorz Nowosielski. Kandydat wystartuje z list Komitetu Wyborczego Wyborców „Wspólnota Samorządowa”. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej podsumował pokrótce swoją pracę – Mnie można ocenić nie tylko na podstawie obietnic, ale przede wszystkim na podstawie faktów – mówił. Burmistrz podliczył, że w samorządzie przepracował 5 767 dni. Przez ten czas odbyłem setki spotkań z mieszkańcami i jestem przekonany, że potrafię dobrze definiować ich potrzeby. Program, który zaprezentujemy będzie to dobra odpowiedź na najbliższe lata dla naszego miasta.

Burmistrz przypomniał, że w Wyszkowie przez ostatnie 4 lata zrealizowano inwestycje za 300 mln złotych. Powstało wiele formalnych i nieformalnych stowarzyszeń. Za sukces uważa m.in. przebudowanie boiska bocznego przy stadionie miejskim, pozyskanie środków na obwodnicę śródmiejską, czy „ożywienie” parku miejskiego – Jestem przekonany, że wielu mieszkańców okolicznych miast z zazdrością patrzy na rozwój Wyszkowa (…) Staliśmy się liderem w swoim regionie.

Kandydat wspomniał również o współpracy z radnymi. Bardzo sobie cenię współpracę z radą. Uważam, że rada była bardzo merytoryczna i panował tu duch samorządności. Często decyzję podejmowane na forum nie były jednogłośne, ale dziś można powiedzieć, że były one trafne. Mowa np. o rozwoju dzielnicy przemysłowej, czy gospodarce nieruchomościami.

Burmistrz zapowiedział zorganizowanie debat ze wszystkimi kontrkandydatami – Warunki debat, terminy, miejsce będą uzgadnianie przez upoważnione osoby i pełnomocników wyborczych. Myślę, że powinniśmy zorganizować ich co najmniej kilka, tak żeby dać możliwość mieszkańcom na świadomy wybór.

Program wyborczy i kandydaci Komitetu Wyborczego Wyborców „Wspólnota Samorządowa” zostaną przedstawieni podczas konwencji wyborczej zaplanowanej na 13 września.

MG

1 komentarz

  1. Mit Odpowiedz

    Mam nadzieję że przegra….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *