TwitterFacebook

Wyszków (Leszczydół Stary): Pobiegli z miłości [AUDIO/FOTO]

42 osoby pobiegły wczoraj w III Biegu Walentynkowym zorganizowanym w Leszczydole Starym (gm. Wyszków). Z roku na rok wydarzenie to gromadzi coraz więcej miłośników aktywnego spędzania czasu. Cieszy to nie tylko organizatorów, ale też mieszkańców i biegaczy, co słychać w poniższej relacji.

III Bieg Walentynkowy został podzielony na 3 kategorie – 2,5 km dla mężczyzn i kobiet, 800 metrów dla dzieci i 600 metrów dla par.

W pierwszej kategorii (bieg na 2,5 km) puchar sołtysa i bony upominkowe do sklepu odzieżowego otrzymali: Justyna Sobczak i Przemysław Oleksiak. II miejsce zajęli – Aneta Kruszewska i Kamil Gajewski, nagrodą były karnety na siłownię. III miejsce i bon upominkowy do studia urody otrzymał Bartosz Baliński.

800 metrów najszybciej przebiegli Julia Jastrzębska i Mateusz Borek. II miejsce zajęli Kinga Kowalczyk i Piotr Bryl, a III miejsce – Natalia Zawadzka i Kacper Żukowski. Nagrody, jakie przygotowano w tej kategorii to kolejno: słuchawki, myszki bezprzewodowe i przenośne głośniki bluetooth.

W wyczekiwanym biegu dla par, zmierzyły się cztery duety. Uczestnicy przez 600-metrowy dystans motywowali się wzajemnie, gdyż para nie mogła przekroczyć mety w pojedynkę. Najlepszymi w tej konkurencji byli Karolina Kalisz i Kamil Staszewski, tuż za nimi dobiegli Justyna i Daniel Sobczakowie. III miejsce należało do Teresy i Grzegorza Rogólskich. Najlepsi również otrzymali puchar sołtysa i kosz słodyczy.

Ponadto wszyscy wyróżnieni biegacze otrzymali dyplomy i medale. Nagrody czekały także dla mieszkańców, którzy mogli wziąć udział w losowaniu. Do wygrania były m.in. skórzana damska torebka, bon upominkowy na tort, notesy, czy podkładki pod laptop i słodycze.

MG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *