TwitterFacebook

Wyszków: Zmiana na stanowisku komendanta policji

Nadkomisarz Mariusz Sycik objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie. Zmiana była konieczna po tym, jak dotychczasowy komendant, inspektor Michał Toporkiewicz, przeszedł na emeryturę. 

Uroczystość odbyła się w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie. Insp. Michał Toporkiewicz podziękował przedstawicielom lokalnych samorządów za wsparcie i wzorową współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu wyszkowskiego. Słowa podziękowania skierował także do kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych Policji.

Słowa podziękowania i zaangażowania w obowiązki służbowe skierowali do żegnającego się z wyszkowską jednostką Policji insp. Michała Toporkiewicza zaproszeni goście, wśród którym byli m.in. Wicestarosta Powiatu Wyszkowskiego Leszek Marszał, Zastępca Burmistrza Wyszkowa Aneta Kowalewska, wójtowie gmin z powiatu wyszkowskiego, Prokurator Rejonowy w Wyszkowie, Kapelan wyszkowskich policjantów Ks. Wojciech Goryszewski oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z Policją.

Pełnienie obowiązków na stanowisku szefa wyszkowskich policjantów Komendant Wojewódzki powierzył nadkom. Mariuszowi Sycik. 

Nadkom. Mariusz Sycik ma 44 lata. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę w Policji rozpoczął w listopadzie 1996 roku. Od początku swojej kariery zawodowej związany z pionem prewencji. Ostatnio na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Radzyminie.

KPP Wyszków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *