RN
TwitterFacebook

Andrzej Mioduszewski kandydatem PiS na burmistrza Zambrowa

Andrzej Mioduszewski kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Zambrowa. Podczas wczorajszej (06.09) konferencji prasowej kandydaturę Andrzeja Mioduszewskiego przedstawił Krzysztof Jurgiel, przewodniczący sztabu wyborczego podlaskiego PiS.

Spotkanie odbyło się w siedzibie biura posła Lecha Antoniego Kołakowskiego. W konferencji udział wzięli posłowie PiS: Jacek Bogucki, Lech Antoni Kołakowski, Bernadeta Krynicka, radny sejmiku wojewódzkiego Marek Adam Komorowski, przewodniczący Prawa i Sprawiedliwości w Zambrowie Sebastian Orłowski oraz wicestarosta zambrowski Stanisław Rykaczewski.

Jest to radny powiatu zambrowskiego, przedsiębiorca, samorządowiec. Prowadzi też gospodarstwo rolne, a więc ma doświadczenie w zakresie zarządzania, wiedzę teoretyczną i wierzę, że będzie godnie reprezentował Prawo i Sprawiedliwość w tych wyborach, a następnie będzie prowadził politykę rozwoju Zambrowa, wykorzystując swoją wiedzę – mówił w czasie konferencji poseł Krzysztof Jurgiel.

Zambrów zasługuje na więcej i przy dobrych wyborach mamy szansę, aby nasze miasto rozwijało się szybciej, żeby młodzież mogła tu mieszkać, mieć tu swoją przyszłość, żeby ludzie starsi też mogli tutaj funkcjonować, żebyśmy mogli tu po prostu wieść dobre życie. (…) Ja ze swojej strony zapewniam, że podejmę się tej funkcji dla dobra mieszkańców Zambrowa – mówił podczas spotkania Andrzej Mioduszewski, kandydat na burmistrza. Jak dodał decyzja o kandydowaniu nie była dla niego łatwa, ale podjął ją dla dobra miasta i mieszkańców, z którymi jest związany od lat. Dodał, że jeśli zostanie burmistrzem, to będzie współpracował ze wszystkimi środowiskami politycznymi i samorządowymi, które będą chciały rozwoju miasta.

Kandydat PiS zmierzy się w wyborach z kandydatem Koalicji Obywatelskiej Karolem Kossakowskim. Urzędujący od dwudziestu lat na stanowisku burmistrza Zambrowa Kazimierz Dąbrowski oficjalnie nie potwierdził swojego startu w kolejnych wyborach. Jednak według nieoficjalnych informacji dojdzie do tego w najbliższych dniach.

Marcin Szczepański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *