RN
TwitterFacebook

Podlaskie. Poseł PSL zapowiada uruchomienie swoich biur w regionie

Stefan Krajewski jako jedyny z listy PSL-u z okręgu nr 24 obejmującego teren województwa podlaskiego został wybrany na posła obecnej kadencji. Głosowało na jego blisko 13,5 tysiąca wyborców. Wiadomo już, że w całym województwie otworzy on cztery biura poselskie. 

Biura, do których mieszkańcy regionu będą mogli przyjść i omówić nurtujące ich problemy powstaną w Łomży, Zambrowskie, Suwałkach i Białymstoku. Znakiem zapytania są jeszcze kwestie lokalowe.

Jeszcze zobaczymy, czy tak jak w Łomży będzie to lokalizacja jaką mamy jako Polskie Stronnictwo Ludowe przy ulicy Rządowej, czy będę szukał innego miejscamówi Stefan Krajewski.

Póki co, z posłem-elektem można kontaktować się też drogą elektroniczną:

Jestem dostępny. Prowadzę też profil i prywatny na facebook’u, ale też fanpage, na którym też można zostawić informację czy też skontaktować się. Mam też stronę internetową, więc zachęcam do takiego kontaktu.

Pierwsze posiedzenie Sejmu w nowym składzie zaplanowane jest na 12 listopada. Wczoraj (23.10.) nowo wybrani posłowie rozpoczęli szkolenie, które obejmuje zasady wykonywania mandatu posła, procedurę głosowań i formy współpracy międzynarodowej. Dzisiaj (24.10.) w południe posłowie IX kadencji Sejmu odbiorą zaświadczenia o wyborze. W piątek odbiorą je senatorowie.

reh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *