RN
TwitterFacebook

Region. Służba więzienna przekazała organizacji “Caritas-Bliźnim” samochód [FOTO]

Dyrektor Zakładu Karnego w Czerwonym Borze ppłk Zbigniew Jankowski przekazał wycofany z użytkowania pojazd Fiat Ducato na rzecz organizacji „Caritas- Bliźnim”. Kluczyki z rąk dyrektora odebrał kierujący nią ks. Marcin Loba.

„Caritas bliźnim” to powołana w 2006 r. jednostka, której głównym zadaniem jest wspomaganie Caritas Diecezji Łomżyńskiej. „Caritas Bliźnim” prowadzi między innymi ośrodek rehabilitacji zdrowotnej i społecznej w Ptakach k. Nowogrodu, z którego rokrocznie korzystają setki potrzebujących, mniej zamożnych dzieci i dorosłych.

We wtorek, 2 czerwca, dyrektor Zakładu Karnego w Czerwonym Borze przekazał na rzecz tej charytatywnej organizacji pojazd wycofany z użytkowania przez jednostkę- Fiat Ducato. Wręczając kluczyki i dowód rejestracyjny zapewnił, że pojazd choć zdjęty ze stanu jednostki jest w pełni funkcjonalny i z pewnością posłuży jeszcze długo nowym użytkownikom. W ceremonii przekazania uczestniczyli obok ww ks. Andrzej Mikucki Dyrektor Caritas Diecezji Łomżyńskiej i z-ca dyrektora ZK w Czerwonym Borze ppłk Wojciech Januszewski.

Tekst i zdjęcia: kpt. Dariusz Śmiechowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen − 13 =