TwitterFacebook

Region. Urzędy Skarbowe z Łomży i Zambrowa przyjazne przedsiębiorcom

Urząd Skarbowy w Łomży oraz Urząd Skarbowy w Zambrowie są laureatami podlascy ogólnopolskiego konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” organizowanego przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów.

Przyznanie tego tytułu jest pierwszym takim wyróżnieniem, którym uhonorowano US w Zambrowie, a US w Łomży został nagrodzony po raz dziesiąty. Wśród finalistów znalazł się również Pierwszy US w Białymstoku.

Finał XVII edycji ogólnopolskiego konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” odbył się 25 czerwca br.. Podobnie jak w latach ubiegłych, urzędy skarbowe były oceniane przez przedsiębiorców przez pryzmat jakości obsługi, łatwości komunikacji z urzędem oraz kompetencji pracowników.

Głównym założeniem konkursu jest tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami, zwłaszcza poprzez budowanie klimatu wzajemnej życzliwości, akceptacji i zaufania wobec działań podejmowanych przez obie strony. W tegorocznej XVII już edycji konkursu, za promowanie wysokich standardów w zakresie obsługi podatników, a także rzetelną współpracę, wyróżniono 65 urzędów skarbowych z całego kraju.

KAS w Białymstoku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *