RN
TwitterFacebook

Region. Wypadkowy poranek na podlaskich drogach

Po godzinie 6 doszło do dwóch wypadków na podlaskich drogach. W zderzeniu w okolicach miejscowości Ruda na DK65 zderzyły się trzy pojazdy. Natomiast w okolicach m. Rutki na DW 679 doszło do czołowego zderzenia. 

Informację o pierwszym wypadku policjanci otrzymali o 6:10. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca fiata jadąc od strony Białegostoku w kierunku Knyszyna, skręcając w lewo do m. Ruda, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy fiata, jadącego od Knyszyna i doprowadził do zderzenia. Po zderzeniu kierowcę forda odbiło na lewy pas i zderzył się z renault. Pasażer renault został przewieziony do szpitala. Kierowcy trzeźwi. Droga jest zablokowana. Objazd wyznaczony został przez Knyszyn.

Do drugiego zdarzenia doszło około 6.40 na drodze między m. Rutki a Łomżą ma DW 679. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 74-letni kierowca opla, jechał w kierunku m. Rutki i z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwnym pas ruchu, gdzie uderzył w audi. Kierowcy oraz pasażerom audi przewiezienie do szpitala. Objazdy wyznaczono lokalnymi drogami.

Aktualizacja, godz. 9:

Na DK 65 w m. Chraboły-Ruda ruch odbywa się bez utrudnień

Aktualizacja, godz. 11:

DW 679 Mężenin-Rurki bez utrudnień.

red. pg

[related limit=”5″

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × four =