TwitterFacebook

Zambrów: Alimenty, unikanie odbycia kary i spowodowanie śmiertelnego wypadku…

Zambrowscy kryminalni ustalili miejsca przebywania osób poszukiwanych listami gończymi. Dwóch z nich pomogli zatrzymać policjanci z innych jednostek. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości chcieli uniknąć kar za oszustwa, spowodowanie śmiertelnego wypadku drogowego oraz brak powrotu do zakładu karnego w wyznaczonym terminie.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie w wyniku intensywnych działań, w ciągu minionego tygodnia, ustalili miejsca przebywania trzech osób poszukiwanych listami gończymi. W związku z tym, że dwie z nich ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości w innych województwach, w ich zatrzymaniu pomogli funkcjonariusze z tamtych jednostek Policji.

Pierwsza z osób wpadła w ręce mundurowych z Komisariatu Policji w Bystrzycy Kłodzkiej. Mieszkaniec Zambrowa był poszukiwany za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Dodatkowo okazało się, że 41-latek nie powrócił do zakładu karnego w  wyznaczonym terminie. Drugi z poszukiwanych został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji w Markach. 44-letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego był poszukiwany przez wołomiński sąd za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

Zambrowscy policjanci, w miniony piątek zatrzymali ostatnią z osób poszukiwanych, która przebywała na terenie powiatu wysokomazowieckiego. 34–letnia mieszkanka powiatu zambrowskiego ukrywała się tam, bo za oszustwa miała do odbycia karę roku więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *