TwitterFacebook

Zambrów: gmina ogłasza konkurs fotograficzny

Piękno gminy Zambrów – to temat konkursu fotograficznego ogłoszonego przez samorząd gminy, w którym mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy fotografii. Wykonane przez siebie zdjęcia najpiękniejszych miejsc z terenu gminy Zambrów, trzeba przesłać do urzędu do 30 listopada.

Chcemy pokazać piękno i wyjątkowość miejsca, w którym położna jest nasza gmina. Chcemy także zainteresować naszych mieszkańców przyrodą naszego regionu. To także doskonały sposób na rozwijanie wrażliwości artystycznej i ekologicznej, ale też kreatywności. Prace, które zwyciężą w konkursie, będą wykorzystane do promocji naszej gminy w różnych folderach, magazynach, a także jako wizytówka gminy na naszej stronie internetowej – mówi Jarosław Kos, wójt gminy Zambrów.

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Prace muszą być samodzielnie, a technika ich wykonania jest dowolna. Każdy z autorów może zgłosić do konkursu 4 fotografie. Zdjęcia muszą być zapisane w formacie JPG, nieprzekraczające 8 MB i wysłane na adres [email protected] w formie załączników lub dostarczone jako odbitki fotograficzne w formacie 15 x 21 cm lub 21 x 30 cm do sekretariatu Urzędu Gminy Zambrów, ul. Fabryczna 3.

Oceny zdjęć dokona komisja konkursowa powołana przez wójta gminy. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe: za I miejsce – o wartości 800 zł, za II miejsce – 500 zł, a za III miejsce – 300 zł. Rozdanie nagród nastąpi podczas wernisażu wystawy pokonkursowej planowanej na grudzień bieżącego roku.

Marcin Szczepański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *