TwitterFacebook

Zambrów: Nielegalna kontrabanda w jednym z mieszkań

Ponad 2600 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy zabezpieczyli funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Mundurowi ujawnili kontrabandę w mieszkaniu oraz garażu należących do 49-letniego mężczyzny, który usłyszał już zarzut w tej sprawie.

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku uzyskali informacje, że na terenie Zambrowa, w mieszkaniu oraz garażu należących do 49-latka może znajdować się kontrabanda. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się informuje nadkomisarz Tomasz Krupa, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

W miniony czwartek (16.01.) tuż po 8.00, funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli tam ponad 2600 paczek papierosów różnych marek, bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Do sprawy został zatrzymany 49-letni mężczyzna, który usłyszał już zarzut.

Wprowadzenie na rynek zabezpieczonych papierosów naraziłoby Skarb Państwa na stratę w wysokości ponad 62 tysięcy złotych z tytułu niezapłaconych podatków. Teraz dalszym losem podejrzanego zajmie się sąd.

Podlaska Policja/red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *