TwitterFacebook

Zambrów. Prezenty od myśliwych dla dzieci przekazane [FOTO]

Piekarnik i rower górski o wartości ponad 2400 zł trafiły do Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zambrowie od myśliwych z Koła Łowieckiego „Łoś”.  Jego prezes oraz członkowie zarządu dziś (19.12.) przekazali upominki. 

Myśliwi w całym kraju organizują akcję „Świąteczna paczka”. My jako ta społeczność lokalna wpisujemy się w to dzieło dzielenia się dobrem i w miarę naszych możliwości wspieramy placówkę opiekuńczo-wychowawczą w naszym mieście. Staramy się, żeby te nasze prezenty były trwałe i służyły dzieciakom przez długie lata. W ubiegłym roku była to zmywarka i telewizor, a w tym przekazujemy duży piekarnik, rower górski oraz słodycze. Chcemy w ten sposób sprawić im choć trochę radościmówi Kazimierz Muczyński, prezes Koła Łowieckiego „Łoś” w Zambrowie.

Dary zostały przekazane na ręce podopiecznych oraz dyrektora placówki.

Bardzo się cieszymy z tych prezentów, z których korzystać będzie jedna z naszych grup. Współpraca z kołem łowieckim trwa już kilka lat i za każdym jest to dla nas wielka radość, że są osoby, które chcą wspierać naszą placówkę i dzięki temu możemy funkcjonować przez cały rok i z nadzieją patrzymy w przyszłośćprzyznaje Marek Dąbrowski, dyrektor Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zambrowie.

W tym roku są cztery samodzielne grupy wychowawcze, w których przebywa 51 dzieci.

Marcin Szczepański

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *