RN
TwitterFacebook

Zambrów: Trwa przyjmowanie zgłoszeń do nagrody burmistrza miasta „Zambrowskie Żubry”

Do 15 stycznia można zgłaszać nominacje do dorocznej nagrody Burmistrza Miasta Zambrów „Zambrowskie Żubry”. Statuetką z symbolem miasta – żubrem, od 2000 roku są wyróżniane osoby zasłużone na polu działalności charytatywnej, społecznej, kulturalnej, a także przedsiębiorstwa i instytucje, które w danym roku miały największy wpływ na rozwój i promocję miasta.

Nagrody za osiągnięcia z roku 2019 zostaną przyznane podczas uroczystej gali już za miesiąc. Wyboru laureatów spośród zgłoszonych kandydatur dokona Burmistrz Miasta Zambrów.  W poprzednich latach nagrody przyznawane były w 9 kategoriach. Zgodnie z podjętym przez burmistrza zarządzeniem, tegoroczne nominacje w nieprzekraczalnym terminie do 15 stycznia 2020 roku można składać tylko w czterech kategoriach:

  • Przedsiębiorca roku
  • Wydarzenie roku
  • Osobowość roku
  • Najlepszy nauczyciel

Zgłoszenia kandydatur do nagrody mają charakter otwarty i mogą być dokonywane przez działające na terenie miasta: jednostki organizacyjne, podmioty gospodarcze, spółki, organizacje pozarządowe (w tym kościoły i związki wyznaniowe), instytucje kultury, jednostki oświatowe, komitety rodzicielskie, samorządy uczniowskie, a także indywidualnie przez mieszkańców miasta Zambrów. Zgłoszenia odbywają się za pisemną zgodą kandydata.

Wnioski składa się w zamkniętej kopercie na adres:

Urząd Miasta Zambrów, ul. Fabryczna 3,18-300 Zambrów, z dopiskiem ZAMBROWSKIE ŻUBRY

Marcin Szczepański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *