RN
TwitterFacebook

Zambrów: Kolejne osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków

Tylko w ciągu ostatniego tygodnia zambrowska policja zatrzymała aż 5 osób, które posiadały narkotyki. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, a o ich dalszym losie zdecyduje sąd. 

W ubiegłą środę, 13 listopada, podczas patrolowania jednego z osiedli na koszarach policjanci zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął biec w przeciwnym kierunku. Podczas krótkiego pościgu mundurowi zatrzymali 19 – latka. Szybko wyszło na jaw, że ma przy sobie 3 gramy białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina.

Jeszcze tej samej nocy, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli volkswagena, którego 29 – letni kierowca nie posiadał przy sobie prawa jazdy i prowadził pojazd będąc pod wpływem amfetaminy.

Kolejna osoba z narkotykami wpadła 18 listopada. Podczas legitymowania w rejonie jednego z bloków przy al. Wojska Polskiego w Zambrowie dwaj mężczyźni próbowali uciec. Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali 21-latka, przy którym ujawnili ponad gram suszu oraz szklaną ,,lufkę”. Jego 30-letni kolega posiadał ponad gram białego proszku. Po wstępnym badaniu narkotesterem okazało się, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. 

Do ostatniego zatrzymania doszło we wtorek, 19 listopada. W godzinach wieczornych, na ulicy Magazynowej mundurowi zauważyli mężczyznę spożywającego alkohol. Podczas legitymowania mężczyzna zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Jak się okazało 31 – letni zambrowianin posiadał przy sobie blisko gram marihuany.

oprac. pg/KPP Zambrów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 − 13 =