RN
TwitterFacebook

Ziemia łomżyńska. Powołano regionalny sztab wyborczy Kidawy-Błońskiej

W Łomży powołano sztab wyborczy kandydatki Platformy Obywatelskiej na prezydenta RP, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Jego koordynatorem został łomżyński radny Maciej Borysewicz. 

Sztab regionalny z siedzibą w Łomży swoim obszarem obejmie również Zambrów, Kolno, Grajewo włącznie z przylegającymi do nich powiatami.

10 tego maja Rzeczpospolita stanie przed wielką szansą przerwania rządów Prawa i Sprawiedliwościmówi szef łomżyńskich struktur PO, Jacek Piorunek.Prawdopodobnie zwycięstwo pani Małgorzaty Kidawy-Błońskiej spowodowałoby to, że władza która niszczy prawo, niszczy polskie państwo, niszczy praworządność w Polsce, która wyprowadza Polskę z Unii Europejskiej przestanie funkcjonować. 

Maciej Borysewicz podkreśla, że łomżyńskie PO wierzy w zwycięstwo Marii Kidawy-Błońskiej w Łomży:

– Liczymy na to, że powtarzając ten wynik z wyborów samorządowych, a dokładając jeszcze znakomity wynik nasz w wyborach parlamentarnych miasto Łomża, no powiem szczerze, że liczymy na to, że w mieście wygramy z panem obecnym prezydentem Andrzejem Dudą, więc na pewno w nas jest przekonanie, optymizm i energia. 

Wybory prezydenckie decyzją Marszałek Sejmu zaplanowane są na 10 maja bieżącego roku. Ewentualna druga tura odbędzie się dwa tygodnie później, 24 maja.

JT

1 komentarz

  1. janek Odpowiedz

    Prawo i ludzie nie jest szanowane właśnie przez pańską opozycję panie Piorunek .Pominę z grzeczności więcej słów które chciałbym wygarnąć ……………………

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × two =